podprsenky

V tejto sekcii nebol nájdený žiaden tovar.


Ukázal Vám niekedy niekto, ako si máte správne obliecť podprsenku a ako ju nosiť? Alebo aká veľkosť a strih Vám zaručí pekný dekolt? Trávite s nimi 24 hodín denne, doprajte svojim prsiam správnu a pohodlnú podprsenku, ktorá je zároveň sexy a zvodná. Vyberte si v našom e-shope so spodnou bielizňou tú správnu podprsenku, ktorá Vám sadne ako uliata a je vyrobená z kvalitných materiálov.

Máme pre Vás zopár rád ako si vybrať správnu podprsenku milé dámy:

  1. Vždy sa riaďte obvodom – podprsenky 80B a 75C sú síce rovnako hlboké ale so širším obvodom nedosiahnete pekný dekolt. Podprsenka musí sedieť tak pevne, že pod zapínamím vsuniete jeden prst. Inak nesú celú váhu ramienka podprsenky, pustia prsia dole, a hrozí, že sa Vám na nich urobia strie a z ohýbania dôjde k zakriveniu chrbtice a vytvorí sa Vám tzv. „druhá brada“.
  2. Zapínanie na podprsenke vzadu sa nesmie dvíhať! Vnútorná strana kostice musí lícovať s ramenným kĺbom, nie zasahovať do podpazušia.
  3. Na väčšie prsia sa hodí korzetová podprsenka. Vo vrchnej časti udržia väčšie prsia len pevné ramienka, nie elastické. Čím širšie ramienko, tým lepšie.
  4. Zmenšujúce podprsenky nenoste často. Deformujú prsia a tlačia ich tak, že potom aj vyliezajú z iných strán.
  5. Pre majiteľky malých pŕs sa hodí push up strih ako už iste viete :). Aj na malé prsia pôsobí gravitácia a výstrih stráca sexy krivky, takže choďte bez podprsenky len zriedka.